Start arrow ZHW arrow Aktualności

Menu główne

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Aktualności PDF Drukuj Email
Aktualności
 
UWAGA!
  1. Informujemy iż z dniem 01.02.2019 uległ zmianie cennik badań laboratoryjnych usługowych wykonywanych na zlecenie w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii we Wrocławiu - Zakładzie Higieny Weterynaryjnej. Cennik dostępny w zakładce “Strefa Klienta”.

  2. W związku ze zmianą zakresu badań w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii we Wrocławiu Zakładzie Higieny Weterynaryjnej, zaistniała konieczność opracowania nowego formularza zlecenia badań bakteriologicznych, obowiązujący od dnia 01.02.2019r.
    Z tym dniem umieszczony on jest w zakładce Strefa Klienta w drukach do pobrania oraz na stronie Pracowni Diagnostyki Chorób Zakaźnych Zwierząt.
    Prosimy o dokładne i czytelne wypełnianie zleceń i dostarczanie ich wraz z próbkami przeznaczonymi do badań (zlecenia muszą być podpisane przez Klienta). Konieczne jest wypisanie pełnych danych płatnika niezbędnych do wystawienia faktury (nazwa, NIP), nr telefonu kontaktowego oraz dane dotyczące badanej próbki. Jednocześnie informuje się, że zlecenie będzie dostępne w formie papierowej w Punkcie Przyjmowania Próbek nr 2 w Laboratorium.  Zwracamy się z prośbą o ciągłe monitorowanie aktualności dokumentów.

  3. Po zatwierdzeniu przez Wojewodę Dolnośląskiego nowego Regulaminu Orgnizacyjnego Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii, Zakład Higieny Weterynaryjnej przeszedł restrukturyzację, na skutek której od dnia 02.11.2018 zaczęły funkcjonować dwie nowe pracownie tj. Pracownia Chorób Zakaźnych Zwierząt i Pracownia Mikrobiologii Środków Spożywczych i Pasz.

  4. Od dnia 06.11.2018 obowiązują nowe formularze zleceń z zakresu badań mikrobiologicznych żywności i pasz oraz z zakresu diagnostyki chorób zwierząt – w tym diagnostyki włośni. W związku z tym prosimy o uważne wypełnianie druków i dostarczanie ich obowiązujących egzemplarzy z próbami. Aktualne zlecenia znajdują się w zakładce "Druki do pobrania".
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »