Start arrow ZHW arrow Aktualności

Menu główne

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Aktualności PDF Drukuj Email
Aktualności
 
UWAGA!
  1. Informujemy, iż zmianie uległ druk związany z podstawami prawnymi przekazywania prób do badań urzędowych, monitoringowych – nowy formularz obowiązuje od dnia 03.02.2020 roku.
    Tylko w przypadku tych badań, do których wypełnia się i dostarcza do laboratorium obligatoryjne protokoły pobrania próbek, wynikające z obowiązujących przepisów i instrukcji GLW – nie dotyczy próbek rejestrowanych w systemie E-Klient – w których nie ma wszystkich informacji dotyczących celu badania, procedury pobrania oraz planu pobierania próbek należy dołączyć ww. dokument.

  2. Informujemy iż z dniem 20.01.2020 zostały zmienione formularze zleceń obowiązujące w Zakładzie Higieny Weterynaryjnej. Zlecenia umieszczono w zakładce “Strefa Klienta” w drukach do pobrania.
    Prosimy o dokładne i czytelne wypełnianie zleceń i dostarczanie ich wraz z próbkami przeznaczonymi do badań (zlecenia muszą być podpisane przez Klienta). Konieczne jest wypisanie pełnych danych płatnika niezbędnych do wystawienia faktury (nazwa, NIP), nr telefonu kontaktowego oraz dane dotyczące badanej próbki. Jednocześnie informuje się, że zlecenia są dostępne w formie papierowej w Punktach Przyjmowania Próbek w Laboratorium. Zwracamy się z prośbą o ciągłe monitorowanie aktualności dokumentów.

  3. Informujemy iż z dniem 18.09.2019 uległ zmianie cennik badań laboratoryjnych usługowych wykonywanych na zlecenie w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii we Wrocławiu - Zakładzie Higieny Weterynaryjnej. Cennik dostępny w zakładce “Strefa Klienta”.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »