Wręczenie medali i odznaczeń pracownikom dolnośląskiej Inspekcji Weterynaryjnej

W dniu 11 października br. w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia medali i odznaczeń pracownikom dolnośląskiej Inspekcji Weterynaryjnej z udziałem Głównego Lekarza Weterynarii Pawła Niemczuka i Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego.

Medale za długoletnią służbę otrzymały panie Joanna Otachel-Hawranek oraz Kinga Cołta, natomiast odznakę  honorową „Zasłużony dla Rolnictwa” – Katarzyna Bajorek, Magdalena Dacko-Urbanowicz, Agnieszka Kozak, Honorata Makosiej, Dariusz Niewierski, Edyta Piórkowska-Sikora, Mateusz Wojciechowski.

Uroczystość była jednocześnie okazją do bezpośredniego spotkania Głównego Lekarza Weterynarii i Wojewody Dolnośląskiego z powiatowymi lekarzami weterynarii woj. dolnośląskiego oraz pracownikami Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii, wysłuchania osiągnięć i problemów naszego środowiska zawodowego, a także  wizyty w laboratoriach  Zakładu Higieny Weterynaryjnej we Wrocławiu.

W swoich wystąpieniach obaj honorowi goście podkreślali wagę i znaczenie zadań wykonywanych  przez Inspekcję Weterynaryjną dla bezpieczeństwa publicznego oraz podziękowali za sumienną i w pełni zaangażowaną pracę,  zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych.